Inwestycje mieszkaniowe

APARTAMENTY PRZY UL. MATEJKI W TORUNIU

APARTAMENTY PRZY UL. CHOPINA W BYDGOSZCZY (ETAP I)

APARTAMENTY PRZY UL. CHOPINA W BYDGOSZCZY (ETAP II)

OSIEDLE BLIŹNIAKÓW PRZY UL. OSADNICZEJ W TORUNIU

Zostań inwestorem

Inwestowanie wspólnie z grupą kapitałową ARD nabywania udziałów w spółkach, czyli Equity lub poprzez tradycyjną pożyczkę.

Inwestor sam wybiera inwestycję, w która chciałby lokować swój kapitał. Wszystkie produkty inwestycyjne są niespekulacyjne i mają trwałą gwarancję zwrotu wynikające z długoterminowych umów najmu z renomowanymi najemcami. W przypadku projektów mieszkaniowych interesują nas tylko najlepsze lokalizacje, dające pewność marży dzięki swojej atrakcyjności.

Bezpieczeństwo inwestycji

Bezpieczeństwo naszych partnerów biznesowych jest naszym priorytetem.

Grupa ARD posiada funkcjonujący portfel nieruchomości komercyjnych, które dają stałe zwroty i są zabezpieczeniem dla kolejnych inwestycji. Każdy inwestor otrzymuje gwarantowaną stopę zwrotu i posiada opcję wyjścia z gwarantowanym zyskiem. Zewnętrzny kapitał, który inwestujemy posiada twarde zabezpieczenie w postaci nieruchomości.

x

Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z celami określonymi w Polityce prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików Cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.