Buduj z nami swój kapitał

ZOBACZ WIĘCEJ

O nas

Jako aktywny uczestnik rynku nieruchomości na bieżąco badamy i analizujemy sytuację i możliwości inwestycyjne, dzięki czemu jesteśmy w stanie lokować środki w najbardziej perspektywiczne projekty.

Interesują nas grunty w najlepszych lokalizacjach, umożliwiające stałe, długotrwałe zwroty z inwestycji. W każdej inwestycji lokujemy równolegle środki inwestorów zewnętrznych, jak i swoje.

Grupa Kapitałowa ARD w liczbach

46 260 m²

INWESTYCJE UKOŃCZONE

22 000 m²

W TRAKCIE BUDOWY

156 000 m²

ETAP PROJEKTOWY

43 100 m²

NIERUCHOMOŚCI WŁASNE

Nasze realizacje

INWESTYCJE MIESZKANIOWE

PRZESTRZENIE BIUROWE

PRZESTRZENIE HANDLOWE

Zostań inwestorem

Inwestowanie wspólnie z grupą kapitałową ARD nabywania udziałów w spółkach, czyli Equity lub poprzez tradycyjną pożyczkę.

Inwestor sam wybiera inwestycję, w która chciałby lokować swój kapitał. Wszystkie produkty inwestycyjne są niespekulacyjne i mają trwałą gwarancję zwrotu wynikające z długoterminowych umów najmu z renomowanymi najemcami. W przypadku projektów mieszkaniowych interesują nas tylko najlepsze lokalizacje, dające pewność marży dzięki swojej atrakcyjności.

Bezpieczeństwo inwestycji

Bezpieczeństwo naszych partnerów biznesowych jest naszym priorytetem.

Grupa ARD posiada funkcjonujący portfel nieruchomości komercyjnych, które dają stałe zwroty i są zabezpieczeniem dla kolejnych inwestycji. Każdy inwestor otrzymuje gwarantowaną stopę zwrotu i posiada opcję wyjścia z gwarantowanym zyskiem. Zewnętrzny kapitał, który inwestujemy posiada twarde zabezpieczenie w postaci nieruchomości.

x

Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z celami określonymi w Polityce prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików Cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.