Project Description

Chciałbyś zamieszkać w wyjątkowym miejscu?

Darmowa wycena

Bydgoszcz, ul. Chopina

Apartamenty przy Chopina zostały zaprojektowane jako inwestycja współgrająca z okoliczną zabudową z czasu modernizmu. Posiadają szereg innowacyjnych rozwiązań w zakresie wykorzystanej technologii, jak i niepowtarzalnego wzornictwa. Harmonijne formy i minimalistyczna estetyka stanowią o ponadczasowym stylu osiedla, natomiast liczne przeszklenia nadadzą bryłom lekkości oraz zapewnią odpowiednie doświetlenie wnętrz.

Apartamenty zostały zaprojektowane z myślą o Państwa komforcie, dlatego zadbaliśmy o funkcjonalny rozkład pomieszczeń, starając się dopasować je do indywidualnych potrzeb mieszkańców. Dołożyliśmy wszelkich starań, by oddane w Państwa ręce lokale spełniały najwyższe standardy, również ekologiczne. W tym celu zastosowaliśmy innowacyjne technologie, budując energooszczędne i przyjazne dla środowiska obiekty. Nasze osiedle powstanie w ścisłym centrum miasta, jednak zlokalizowane będzie przy cichej i spokojnej ulicy, co zagwarantuje bezpieczeństwo oraz najwyższy komfort zamieszkania.

Szczegóły realizacji

Rozpoczęcie

09.2018

Rodzaj

Apartamenty

INWESTOR

Grupa ARD

Poznaj projekty apartamentów

Poniżej prezentujemy 4 karty mieszkań jako przykłady dostępnych układów apartamentów realizowanych w naszej inwestycji. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami.

Galeria