Project Description

Chciałbyś zamieszkać w wyjątkowym miejscu?

Darmowa wycena

Toruń, ul. Osadnicza

Domy w zabudowie bliźniaczej w Toruniu, dzielnica Rudak, ul. Osadnicza 24-26 — zobacz na mapie google.

  • domy: powierzchnia całkowita 146 m2
  • domy: powierzchnia użytkowa 107 m2
  • działki: powierzchnia od 586m2 do 819m2
  • ceny już od 675 000 zł

Lokalizacja:

Osiedle Osadnicza to wyjątkowa lokalizacja zapewniająca zarówno swobodny dojazd do centrum Torunia jak i bliskość natury w postaci sąsiedztwa lasu, największego zbiornika wodnego w Toruniu – Jeziora Nagus i Wisły. W połączeniu z dostępem do infrastruktury tworzy idealne miejsce do zamieszkania (szkoła podstawowa, komunikacja publiczna, Atrium Copernicus – 5 min jazdy samochodem). Teren inwestycji jest naturalnie ogrodzony dużą liczbą drzew. W trakcie budowy dołożymy najlepszych starań, żeby zachować ich jak najwięcej, jednak przyszły nabywca może zadecydować o ich losie.

Sąsiedztwo:

Teren inwestycji oraz nieruchomości sąsiednie przeznaczone są w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną, która już dziś tworzy ekskluzywną enklawę.

Architektura:

Domy zaprojektowane zgodnie z najnowszymi trendami jako budynki w zabudowie bliźniaczej, piętrowe z dachem płaskim i dwustanowiskowym garażem. Okna PCV w kolorze jasny orzech łączą się z drewnianym wykończeniem lub płytami MDF nawiązując do tradycyjnych technologii budowlanych. Jednocześnie dla zaakcentowania nowoczesnego charakteru inwestycji zastosowano aluminiowe drzwi wejściowe, bramę segmentową oraz obróbki blacharskie w kolorze grafitowym, które kontrastują z białym tynkiem silikonowym.

Układ funkcjonalny domu:

Parter – budynku podzielony został na 2 strefy. Pierwszą z nich jest część gospodarcza, w której znajduje się przestronny dwustanowiskowy garaż, w którym zmieszczą się największe SUVy gwarantując swobodne przejście do pozostałej części budynku. Co istotne garaż posiada dodatkowe wejście prowadzące do ogrodu, dzięki czemu dom jest ergonomiczny. Przestronnym korytarzem można przejść do kotłowni, łazienki i części dziennej. Strefa dzienna składa się z salonu połączonego z jadalnią ok. 26m2 oraz otwartą kuchnią o powierzchni blisko 8m2. Poprzez połączenie 3 pomieszczeń dom stwarza wrażenie większego, niż jest w rzeczywistości, jednocześnie wykorzystując zalety kuchni zamkniętej.

Piętro – strefa nocna składająca się z dużej sypialni (ok. 15m2), połączonej z garderobą (4,5m2) prywatnej łazienki (ok. 4m2) oraz z wyjściem na 40m2 taras. Na piętrze znajdują się także dwie mniejsze sypialnie (ok. 10m2) oraz wspólna łazienka (ok. 4m2).

Szczegóły realizacji

Rozpoczęcie

10.2019

Rodzaj

Domki

INWESTOR

Grupa ARD

Galeria