Project Description

Nowoczesny budynek usługowo-biurowy w centrum Bydgoszczy

Darmowa wycena

Bydgoszcz, ul. Chopina

LOKALIZACJA
Przedstawiamy Państwu wyjątkową inwestycję w centrum Bydgoszczy. Nasz kompleks usługowo-biurowy powstanie w punkcie przecięcia dwóch najważniejszych arterii miasta – ulicy Jagiellońskiej oraz Trasy Uniwersyteckiej. Inwestycja położona jest w odległości 2 km od historycznego centrum Bydgoszczy, a na jej wyjątkowo dobre sąsiedztwo składają się: Centrum Handlowe Focus Bydgoszcz, jedna z najchętniej odwiedzanych galerii handlowych w regionie oraz powstające nowoczesne osiedle mieszkalne Apartamenty przy Chopina. W bliskiej okolicy biurowca usytuowane są siedziby wielu czołowych banków. Niezaprzeczalnym atutem wybranej przez przez nas lokalizacji jest bezpośrednie sąsiedztwo ważnych węzłów komunikacyjnych oraz dworca autobusowego, a także niedaleka odległość dworca kolejowego, co zapewnia doskonałe połączenia z dowolnym punktem miasta oraz Portem Lotniczym w Bydgoszczy.

ARCHITEKTURA
Biurowiec wyróżnia się elegancką i ponadczasową formą architektoniczną, określoną przez czytelną kompozycję prostych i zdecydowanych struktur. Poszczególne części budynku zostały zaprojektowane z myślą o ich przeznaczeniu i dostosowane do optymalnego pełnienia swoich podstawowych funkcji. Minimalistyczna bryła o rytmicznie uporządkowanych liniach i wyważonych proporcjach koresponduje z modernistyczną tradycją budownictwa lokalnego, a jednocześnie odznacza się nowoczesnym wyglądem. Mocny i progresywny charakter obiektu podkreśli elewacja z betonowych cegieł. W bezpośrednim otoczeniu biurowców znajdą się przestrzenie zielone oraz plac miejski, zapewniające niezbędną dla optymalnego wykorzystania przestrzeni równowagę między dynamicznie płynącym nurtem miasta a potrzebą spokoju i wyciszenia.

TECHNOLOGIA
Budynek biurowy został zaprojektowany jako obiekt przyjazny dla użytkowników, aby zapewnić naszym Klientom komfortowe środowisko pracy i rozwoju. Zastosowane materiały będą spełniały najwyższe standardy estetyczne i techniczne. Wszystkie zastosowane w biurowcu rozwiązania technologiczne są przyjazne dla środowiska, co czynie je jednocześnie bardziej ekonomicznymi w eksploatacji.

Mając świadomość, jak ważne dla kreatywnej i wydajnej pracy są czynniki natury estetycznej, oferujemy naszym Klientom wnętrza o doskonałej jakości wykończenia, przestrzenne i jasne (minimalna wysokość 2,7 m).

Szczegóły realizacji

Rozpoczęcie

09.2018

Rodzaj

Budynek biurowo-usługowy

INWESTOR

Grupa ARD

Galeria